Strona główna
  Zobacz przykład
  Cennik
  Regulamin
  Zaprojektuj swoje www
  Kontakt

Logowanie:

użytkownik:

hasło:

Kreator jest narzędziem, które za jednorazową opłatą 260 PLN + VAT pozwala wykonać i aktualizować własną stronę internetową (dowolną ilość razy).

Każda strona wykonana przy pomocy kreatora charakteryzuję się wysoką estetyką i intuicyjna łatwością poruszania się po niej, co jest bardzo istotne dla każdego poszukującego informacji o firmie i jej produktach.

Kreator jest bardzo elastycznym narzędziem pozwalającym na nadanie każdej stronie internetowej indywidualnego charakteru zgodnego z branżą w jakiej firma działa.

Korzystając z kreatora jesteś w pełni samodzielny i niezależny od osób trzecich

Kreator to również w pełni komercyjna i pozbawiona nie chcianych reklam poczta elektorniczna, obsługująca również kontakt z ZUS

Wykorzystując kreator do wykonania własnej strony internetowej masz gwarancję że zostanie ona poprawnie zgłoszona do najważniejszych wyszukiwarek, przez co potencjalni klienci firmy na pewno na nią trafią.

Cała procedura rejestracji wykonywana jest ręcznie co pozwala na kontrolę całego procesu i gwarantuje jego prawidłowe przeprowadzenie.


Dodatkowo korzystając z Kreatora otrzymujecie Państwo usługi:

Pełne zabezpieczenie antywirusowe

Korzystanie z poczty przez stronę www - można to robić w dowolnym miejscu i z dowolnego komputera.

Pełną statystykę strony - czyli ile osób zapoznało się z ofertą Państwa firmy.

SMS INFO - możliwość powiadomienia o poczcie przez SMS


demo1.dmf.pl

demo2.dmf.pl

www.dart.dmf.plwww.ozdoby.dmf.plwww.alkon.poznan.plwww.trylion.comwww.olivia.poznan.plwww.pzmpoznan.dmf.plwww.nipoflex.dmf.pl